17/11/2018
   | 
Nalazite se:  Takmičenja > Rezultati

Rezultati takmičenja

Međunarodni karate turnir Jadran Kup 2015, 29.03.2015.

Agović Mirnes, 1. mjesto
Mustafić Merima, 1. mjesto
Bostandžić Anes, 1. mjesto
Zukić Afan, 1. mjesto
Hamzić Ena, 3. mjesto

16. Memorijalni karate turnir "Rašid Buća", 28.03.2015.

Avdović Bekr, 1. mjesto
Kurtović Tarik, 1. mjesto
Kurgaš Abdulah, 1. mjesto
Hajdarpašić Eldin, 1. mjesto
Hajdarpašić Elvin, 1. mjesto
Klino Amin, 1. mjesto
Telarević Faruk, 2. mjesto
Borić Alena, 2. mjesto
Sadiković Ahmed, 2. mjesto
Zukić Ahmed, 2. mjesto
Benjamin Dilberović, 3. mjesto
Mulaosmanović Berina, 3. mjesto
Sadiković Demir, 3. mjesto
Kurgaš Abdurahman, 3. mjesto
Imamović Kenan, 3. mjesto
Talović Eldar, 3. mjesto
Suljić Tarik, 3. mjesto

11. Internacionalni karate turnir "Pljevlja open 2015" i 2. Memorijalni karate turnir "Enver Beli Hrapović" 21.03.2015

Nastupali kao takmičari Karate saveza Kantona Sarajevo

Agović Mirnes, 3. mjesto
Zukić Afan, 2. mjesto
Mustafić Merima, 3. mjesto
Sadiković Ahmed, 3. mjesto
Hajdarpašić Eldin, 1. mjesto
Klino Amin, 3. mjesto
Ličina Ahmet, 3. mjesto
Prljača Ilhana, 3. mjesto
Bostandžić Anes, 2. mjesto
Hamzić Rian, 3. mjesto
Šuvalija Amir, 2. mjesto

10. Otvoreno prvenstvo u karateu "Ilidža open 2015" 07.03.2015.

Ličina Ahmet, 3. mjesto
Bostandžić Anes, 2. mjesto
Sadiković Ahmed, 3. mjesto
Dilberović Benjamin, 3. mjesto
Zrno Harun, 3. mjesto
Kucukaytekin Ali, 3. mjesto
Zukić Afan, 2. mjesto
Škrijelj Fatih, 1. mjesto
Telarević Faruk, 3. mjesto
Sadiković Demir, 3. mjesto
Ismić Adis, 3. mjesto
Hamzić Ena, 1. mjesto
Mustafić Merima, 1. mjesto
Fetahović Džejla, 3. mjesto
Hajdarpašić Eldin, 2. mjesto
Zukić Ahmed, 3. mjesto
Vatrić Ajdin, 3. mjesto
Ćemo Merisa, 3. mjesto
Gijo Haris, 2. mjesto
Delić Mevlida, 1. mjesto
Mekić Amila, 1. mjesto

16. Međunarodni karate turnir "TK Open 2015" 28.02.2015.

Klino Amin, 3. mjesto
Zukić Afan, 2. mjesto
Hamzić Rian, 3. mjesto
Telarević Faruk, 2. mjesto
Sadiković Demir, 3. mjesto
Hamzić Ena, 3. mjesto

16. Božićni kup - Podsused (Hrvatska)

  • Ćapin Vedad, 1. mjesto
  • Čongo Anes, 1. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto
  • Gljiva Ena, 3. mjesto
  • Delić Mevlida, 3. mjesto

8. Međunarodni karate turnir "Sv. Nikola" - Varaždin

  • Ena Gljiva, 1. mjesto
  • Ismet Vuk, 3. mjesto

Bar Open 2012 - Montenegro

  • Topić Nejra, 2. mjesto
  • Marjanović Marija, 2. mjesto
  • Delić Mevlida, 2. mjesto
  • Mekić Amila, 3. mjesto
  • Vuk Ismet, 3. mjesto

Državno prvenstvo za kadete, juniore i U-21

  • Ćapin Vedad, 1. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 1. mjesto
  • Suad Tabaković, 1. mjesto
  • Zulfo Kukuljac, 1. mjesto
  • Meris Muhović, 1. mjesto
  • Saudin Karišik, 3. mjesto
  • Suada Tabaković, 3. mjesto
  • Eldina Maslo, 3. mjesto

Karate festival "Sloga 9" Gornji Vakuf - Uskoplje

  • Merisa Ćemo, 1. mjesto
  • Ena Gljiva, 1. mjesto
  • Medina Topić,1. mjesto
  • Mevlida Delić, 2. mjesto
  • Marija Marjanović, 2. mjesto

Bugojno Open 2012

  • Suljić Tarik, 1. mjesto
  • Imamović Kenan, 2. mjesto
  • Vuk Ismet, 2. mjesto
  • Sulić Ammar, 3. mjesto
  • Cero Amar, 3. mjesto
  • Kustura Ajdin, 3. mjesto
  • Ismić Adis, 3. mjesto

Festival mladosti Denis Mrnjavac 2012

  • Turković Amar, 1. mjesto
  • Ismić Adis, 1. mjesto
  • Gušo Haris, 1. mjesto
  • Cero Amar, 1. mjesto
  • Oruč Dino, 1. mjesto
  • Nikšić Adel, 2. mjesto
  • Vuk Ismet, 2. mjesto
  • Dizdarević Adi, 2. mjesto
  • Šuvalija Amir, 2. mjesto
  • Omerović Muhamed, 2. mjesto
  • Suljić Tarik, 2. mjesto
  • Velagić Abdulhadi, 3. mjesto
  • Međedović Ismihana, 3. mjesto
  • Redžović Muhamed, 3. mjesto

Zlatni trofej Rožaja

  • Suad Tabaković, 2. mjesto (najatraktivniji takmičar)
  • Ismet Vuk, 1. mjesto
  • Ajdin Vatrić, 3. mjesto
  • Adis Ismić, 3. mjesto

1. Zenica Open

  • Imamović Kenan, 1. mjesto
  • Vedad Ćapin, 1. mjesto
  • Merisa Ćemo, 1. mjesto
  • Mevlida Delić, 2. mjesto
  • Ličina Izet, 2. mjesto
  • Amila Mekić, 2. mjesto
  • Amar Sulić, 2. mjesto
  • Cero Amar, 3. mjesto
  • Ismić Adis, 3. mjesto
  • Tuzlak Tarik, 3. mjesto
  • Saudin Karišik, 3. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto

Međugorje Open 2012

  • Saudin Karišik, 1. mjesto (najuspješniji junior)
  • Ena Gljiva, 1. mjesto
  • Mekić Amila, 2. mjesto
  • Ćemo Merisa, 3. mjesto

Ulcinj Open 2012

  • Saudin Karišik, 2. mjesto juniori -76 kg
  • Mehmed Poljo, 2. mjesto seniori -75 kg
  • Eldin Hrapović, 3. mjesto seniori -60 kg

USA open 2012

Petak, 6. April, 2012.
Suada Tabaković, 1. mjesto (Advanced)
Anes Čongo, 1. mjesto (Advanced)
Anes Čongo, 3. mjesto
Kerim Tričić, 3. mjesto

Subota, 7. April, 2012.
Borbe ekipno Elite:
1. Mjesto reprezentacija SAD,
2. Mjesto reprezentacija Njemačke
3. Mjesto Karate klub Champion
3. Mjesto reprezentacija Meksika

Nedjelja, 8. April, 2012.
Haris Sujković, 1. mjesto ELITE KATEGORIJA
Meris Muhović, 3. mjesto ELITE KATEGORIJA
Haris Škrijelj, 5. mjesto ELITE KATEGORIJA

7. Otvoreno prvenstvo Ilidža 2012

Rezultati sa 7. Otvorenog prvenstva Ilidža 2012

19. Državno prvenstvo za seniore i djecu

  • Eldina Maslo – 50 kg, 1. Mjesto
  • Haris Škrijelj – 84 kg, 1. Mjesto
  • Zulfo Kukuljac – 75 kg, 2. Mjesto
  • Eldin Hrapović – 60 kg, 2. Mjesto
  • Eldin Maslo – 60 kg, 3. Mjesto
  • Suad Tabaković – 75 kg, 3. Mjesto
  • Suada Tabaković – 50 kg, 3. Mjesto
  • Ćemo Medina – 61 kg, 3. Mjesto
  • Arnela Mekić – 61 kg, 3. mjesto
  • Kenan Mulić – 75 kg, 3. Mjesto
  • Ismić Adis, 1. mjesto
  • Ćemo Merisa, 2. mjesto
  • Mašić Eldar, 3. mjesto

12. TK-a Open 2012

  • Amila Mekić, 1. mjesto juniorke - 53 kg
  • Anes Čongo, 1. mjesto kadeti + 70 kg
  • Jusuf Suljić, 1. mjesto 14. godina - 57 kg
  • Merisa Ćemo, 1. mjesto 14 godina + 54 kg
  • Nejra Topić, 1. mjesto 13. godina - 47 kg
  • Zulfo Kukuljac, 2. mjesto seniori - 75 kg
  • Eldin Maslo, 2. mjesto seniori - 60 kg
  • Mevlida Delić, 2. mjesto juniorke - 48 kg
  • Mehmed Poljo, 3. mjesto seniori - 75 kg
  • Vedad Ćapin, 3. mjesto kadeti - 63 kg
  • Ajdin Vatrić, 3. mjesto kadeti - 57 kg

39. Evropsko prvenstvo za kadete, juniore i U - 21, Baku - Azerbejdžan

  • Anes Čongo, 3. mjesto

Bijeljina Open 2011

  • Suad Tabaković, 1. mjesto seniori open
  • Ćapin Vedad, 1. mjesto kadeti - 63 kg
  • Hrapović Eldin, 2. mjesto seniori open
  • Mulić Kenan, 3. mjesto seniori open
  • Suljić Jusuf, 3. mjesto kadeti - 57 kg
Haris Škrijelj učestvovao u revijalnom dijelu turnira.

Gradačac Open 2011

  • Ćapin Vedad, 1. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 1. mjesto
  • Topić Nejra, 2. mjesto
  • Mirsad Rizvanović,2. mjesto
  • Zukić Ahmed, 3. mjesto
  • Bolukbasi Ammar, 3. mjesto

Vogošća open 2011

  • Cero Amar,  1. Mjesto
  • Topić Nejra, 1. Mjesto
  • Tabaković Suad, 1. Mjesto
  • Salihović Amir, 1. Mjesto
  • Čongo Anes, 1. Mjesto
  • Karišik Saudin, 2. Mjesto
  • Vatrić Ajdin, 2. Mjesto
  • Ćapin Vedad, 2. Mjesto
  • Suljić Jusuf, 3. Mjesto
  • Bolukbasi Ammar, 3. Mjesto
  • Muhović Began, 3. Mjesto
  • Delić Mevlida, 3. Mjesto
  • Frljak Amra, 3. Mjesto
  • Kalač Elza, 3. Mjesto
  • Ekipno Juniori, 3. Mjesto
  • Ekipno Juniorke, 3. Mjesto

Nikšić Open 2011

  • Ekipno Seniori, 1. mjesto
  • Zulfo Kukuljac, 1. mjesto
  • Meris Muhović, 2. mjesto
  • Kenan Mulić, 2. mjesto
  • Ajdin Memišević, 3. mjesto

Karate turnir "Sloga - 8" Gornji Vakuf - Uskoplje

  • Ćemo Merisa, 1. mjesto
  • Ćapin Vedad, 2. mjesto
  • Vuk Ismet, 3. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto
  • Delić Mevlida, 3. mjesto
  • Hadžić Amel, 3. mjesto

Gostivar Kup - Makedonija

  • Sujković Haris, 1. mjesto
  • Muhović Meris, 1. mjesto
  • Sadiković Amer, 2. mjesto
  • Čongo Anes, 2.mjesto
  • Hrapović Eldin, 3. mjesto
  • Tabaković Suada, 3.mjesto
  • Kiselica Aldin, 3. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto

13. Bugojno open - Dani Ajvatovice

  • Ćemo Merisa, 1. mjesto
  • Cigić Zarina, 1. mjesto
  • Suljić Jusuf, 1. mjesto
  • Ćapin Vedad, 2. mjesto
  • Kustura Ajdin, 2. mjesto
  • Pupalović Amel, 2. mjesto
  • Cero Amar, 3. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto

Festival mladosti - Denis Mrnjavac

  • Mašić Eldar, 1. mjesto
  • Podgorica Ajla, 1. mjesto
  • Nikšić Adel, 1. mjesto
  • Sarajlić Ajla, 1. mjesto
  • Pupalović Amel, 1. mjesto
  • Borić Alena, 2. mjesto
  • Cero Amar, 2. mjesto
  • Ismić Adis, 2. mjesto
  • Ašćerić Adi, 3. mjesto
  • Kustura Ajdin, 3. mjesto
  • Vuk Ismet, 3. mjesto
  • Oruč Dino, 3. mjesto
  • Pupalović Arnela, 3. mjesto

6. Konjic Open

  • Ćapin Vedad, 1. mjesto
  • Čongo Anes, 1. mjesto
  • Cigić Zarina, 2. mjesto
  • Hurtić Maid, 2. mjesto
  • Ćemo Merisa, 2. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 3. mjesto
  • Kalač Elza, 3. mjesto
  • Zukić Ahmed, 3. mjesto
  • Delić Mevlida, 3. mjesto

18. Državno prvenstvo za kadete, juniore i U-21

KADETI:

  • Čongo Anes 1. mjesto
  • Salihović Amir 1. mjesto
  • Ćapin Vedad 2. mjesto

JUNIORI:

  • Kiselica Aldin 1. mjesto
  • Sipović Amar 2. mjesto
  • Herenda Benina 3. mjesto

SENIORI U - 21:

  • Muhović Meris 1. mjesto
  • Škrijelj Haris 1. mjesto
  • Tabaković Suada 1. mjesto
  • Hrapović Eldin 2. mjesto
  • Kukuljac Zulfo 2. mjesto
  • Suljković Haris 2. mjesto
  • Memišević Ajdin 3. mjesto
  • Ćemo Medina 3. mjesto
  • Mekić Arnela 3. mjesto

18. Državno prvenstvo za djecu od 11. do 14. godina

  • Merisa Ćemo, 1. mjesto
  • Vedad Ćapin, 1. mjesto
  • Muhamed Mašović, 2. mjesto
  • Jusuf Suljić, 3. mjesto
  • Ahmed Zukić, 3. mjesto
  • Almin Pupalović, 3. mjesto
  • Adi Dizdarević, 3. mjesto
  • Amar Cero, 3. mjesto

Memorijalni karate turnir "Rašid Buća" Ilijaš 2011

  • Oruč Dino, 1. mjesto
  • Pupalović Almin, 1. mjesto
  • Ćemo Merisa, 1. mjesto
  • Salihović Amir, 1. mjesto
  • Čongo Anes, 1. mjesto
  • Ismić Adis, 2. mjesto
  • Dizdarević Adi, 2. mjesto
  • Zukić Ahmed, 2. mjesto
  • Hurtić Maid, 2. mjesto
  • Škrijelj Sabina, 2. mjesto
  • Vatrić Ajdin, 2. mjesto
  • Borić Alena, 3. mjesto
  • Mašović Muhamed, 3. mjesto
  • Mašić Selma, 3. mjesto
  • Selimović Amina, 3. mjesto
  • Delić Mevlida, 3. mjesto

EKIPNO KK CHAMPION kadeti (Čongo Anes, Salihović Amir, Ćapin Vedad, Vatrić Ajdin) 1. mjesto

EKIPNO KK CHAMPION kadetkinje (Ćemo Merisa, Amila Mekić, Delić Mevlida) 1. mjesto

USA Open - Las Vegas

Petak, 22.4.2011. pojedinačno U-21 i juniori

Haris Sujković, 2. mjesto
Haris Škrijelj, 3. mjesto
Zulfo Kukuljac, 3. mjesto
Suad Tabaković, 3. mjesto Juniori

Subota, 23.4.2011. EKIPNO SENIORI

1. mjesto reprezentacija SAD-a
2. mjesto reprezentacija Kanade
3. mjesto Karate klub Champion
3. mjesto reprezentacija Njemačke

Nedjelja, 24.4.2011 SENIORI POJEDINAČNO

1. mjesto Kenan Mulić

2. Međunarodni karate turnir " Vitez Open 2011"

Salihović Amir, 1. mjesto
Pupalović Almin, 1. mjesto
Cero Amar, 1. mjesto
Vatrić Ajdin, 2. mjesto
Dizdarević Adi, 2. mjesto
Kalač Elza, 3. mjesto
Ahmed Zukić, 3. mjesto
Mašović Muhamed, 3. mjesto
Pupalović Amel, 3. mjesto
Mašić Eldar, 3. mjesto

1. Kantonalno prvenstvo (Kanton Sarajevo)

Pupalović Amel, 1. mjesto
Vuk Ismet,
1. mjesto
Mašić Eldar,
1. mjesto
Suljić Jusuf,
1. mjesto
Tarić Elvedin,
1. mjesto
Zukić Ahmed,
1. mjesto
Kiselica Aldin,
1. mjesto
Sipović Amar,
1. mjesto
Cigić Zarina,
1. mjesto
Salihović Amir,
1. mjesto
Čongo Anes,
1. mjesto
Mekić Amila,
1. mjesto
Cero Amar,
2. mjesto
Nikšić Adel,
2. mjesto
Dizdarević Adi,
2. mjesto
Mahir Adnan,
2. mjesto
Hurtić Maid,
2. mjesto
Borić Alena,
2. mjesto
Pupalović Arnela,
2. mjesto
Omerbegović Almedina,
2. mjesto
Ćemo Merisa,
2. mjesto
Sarajelić Ajla,
2. mjesto
Karišik Saudin,
2. mjesto
Kalač Elza,
2. mjesto
Šljivo Izudin,
2. mjesto
Ćapin Vedad,
2. mjesto
Ahmetović Renis,
3. mjesto
Ašćerić Adi,
3. mjesto
Grčo Sanel,
3. mjesto
Muminović Amina,
3. mjesto
Husilović Alema,
3. mjesto
Muratović Irma,
3. mjesto
Podgorica Ajla,
3. mjesto
Seljanci Medina,
3. mjesto
Škrijelj Sabina,
3. mjesto
Jusufi Dženis,
3. mjesto
Delić Mevlida,
3 .mjesto

Međunarodni karate turnir " Ljubuški kup 2011"

Aldin Kiselica, juniori +76 kg; 2. mjesto

Međunarodni karate turnir "Međugorje open 2011"

Čongo Anes, kadeti - 63 kg, 1. mjesto
Suljić Jusuf, dječaci 12. godina +50 kg, 1. mjesto
Cigić Zarina, juniorke - 59 kg, 2. mjesto
Ćapin Vedad, kadeti - 57 kg, 2. mjesto
Ćemo Merisa, kadetkinje + 47 kg, 3. mjesto
Delić Mevlida, kadetkinje -54 kg, 3. mjesto
Vatrić Ajdin, kadeti - 57 kg, 3. mjesto

Intenational karate tournament " Samurai karate cup" 2011 - Ulcinj

TABAKOVIĆ SUAD, seniori -75 kg; 1. mjesto

SIPOVIĆ AMAR
, juniori -68 kg; 1. mjesto

KARATE KLUB CHAMPION - ekipno, juniori
(Karišik S; Sadiković A; Tabaković S; Sipović A) 1. mjesto

Agencija nekretninama 001Hotel TermeOnline karate magazin